LKS Unia Krzywda - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Losowa galeria

Nowa galeria
brak zdjęć

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
GLKS Stanin - ULKS Dębowica
Orlęta Gołaszyn - Armaty Stoczek Łukowski
Bór Dąbie - Bad Boys Zastawie
Orzeł Zalesie - Unia II Krzywda
Sokół Krynka - Perła Dwornia
Jetro Wóldom - WKS Wólka Świątkowa

Ostatnie spotkanie

Unia II KrzywdaBór Dąbie
Unia II Krzywda 1:0 Bór Dąbie
2013-10-20, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 50, wczoraj: 15
ogółem: 86 090

statystyki szczegółowe

Terminarz rozgrywek

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
11  2013-11-10 Jetro Wóldom Perła Dwornia 13:00
11  2013-11-10 WKS Wólka Świątkowa Unia II Krzywda 13:00
11  2013-11-10 Sokół Krynka Bad Boys Zastawie 13:00
11  2013-11-10 Orzeł Zalesie Armaty Stoczek Łukowski 13:00
11  2013-11-10 Bór Dąbie GLKS Stanin 13:00
11  2013-11-10 Orlęta Gołaszyn ULKS Dębowica 13:00
10  2013-11-03 GLKS Stanin Orlęta Gołaszyn 13:00
10  2013-11-03 Armaty Stoczek Łukowski Bór Dąbie 13:00
10  2013-11-03 Bad Boys Zastawie Orzeł Zalesie 13:00
10  2013-11-03 Unia II Krzywda Sokół Krynka 13:00
10  2013-11-03 Perła Dwornia WKS Wólka Świątkowa 13:00
10  2013-11-03 ULKS Dębowica Jetro Wóldom 13:00
2013-10-27 Jetro Wóldom WKS Wólka Świątkowa 13:00
2013-10-27 Sokół Krynka Perła Dwornia 13:00
2013-10-27 Orzeł Zalesie Unia II Krzywda 13:00
2013-10-27 Bór Dąbie Bad Boys Zastawie 13:00
2013-10-27 Orlęta Gołaszyn Armaty Stoczek Łukowski 13:00
2013-10-27 GLKS Stanin ULKS Dębowica 13:00
2013-10-20 Armaty Stoczek Łukowski 0:1 GLKS Stanin zobacz ›
2013-10-20 Bad Boys Zastawie 6:2 Orlęta Gołaszyn zobacz ›
2013-10-20 Unia II Krzywda 1:0 Bór Dąbie relacja ›
2013-10-20 Perła Dwornia 3:0 Orzeł Zalesie zobacz ›
2013-10-20 Jetro Wóldom 3:1 Sokół Krynka zobacz ›
2013-10-20 ULKS Dębowica 0:4 WKS Wólka Świątkowa zobacz ›
2013-10-13 Sokół Krynka 1:2 WKS Wólka Świątkowa zobacz ›
2013-10-13 Orzeł Zalesie 0:6 Jetro Wóldom zobacz ›
2013-10-13 Bór Dąbie 4:1 Perła Dwornia zobacz ›
2013-10-13 Orlęta Gołaszyn 1:0 Unia II Krzywda zobacz ›
2013-10-13 GLKS Stanin 2:1 Bad Boys Zastawie zobacz ›
2013-10-13 Armaty Stoczek Łukowski 2:1 ULKS Dębowica zobacz ›
2013-10-06 Unia II Krzywda 1:1 GLKS Stanin zobacz ›
2013-10-06 Bad Boys Zastawie 0:3 Armaty Stoczek Łukowski zobacz ›
2013-10-06 Perła Dwornia 0:3 Orlęta Gołaszyn zobacz ›
2013-10-06 Jetro Wóldom 1:2 Bór Dąbie zobacz ›
2013-10-06 WKS Wólka Świątkowa 8:0 Orzeł Zalesie zobacz ›
2013-10-06 ULKS Dębowica 3:0 Sokół Krynka zobacz ›
2013-09-29 Orzeł Zalesie 2:4 Sokół Krynka zobacz ›
2013-09-29 Bór Dąbie 8:3 WKS Wólka Świątkowa zobacz ›
2013-09-29 Orlęta Gołaszyn 0:2 Jetro Wóldom zobacz ›
2013-09-29 GLKS Stanin 3:0 Perła Dwornia zobacz ›
2013-09-29 Armaty Stoczek Łukowski 5:1 Unia II Krzywda zobacz ›
2013-09-29 Bad Boys Zastawie 0:2 ULKS Dębowica zobacz ›
2013-09-22 Unia II Krzywda 5:4 Bad Boys Zastawie relacja ›
2013-09-22 Perła Dwornia 0:0 Armaty Stoczek Łukowski zobacz ›
2013-09-22 Jetro Wóldom 1:1 GLKS Stanin zobacz ›
2013-09-22 WKS Wólka Świątkowa 0:4 Orlęta Gołaszyn zobacz ›
2013-09-22 Sokół Krynka 2:0 Bór Dąbie zobacz ›
2013-09-22 ULKS Dębowica Orzeł Zalesie 13:00
2013-09-15 Bór Dąbie 9:0 Orzeł Zalesie zobacz ›
2013-09-15 Orlęta Gołaszyn 3:0 Sokół Krynka zobacz ›
2013-09-15 GLKS Stanin 4:2 WKS Wólka Świątkowa zobacz ›
2013-09-15 Armaty Stoczek Łukowski 5:3 Jetro Wóldom zobacz ›
2013-09-15 Bad Boys Zastawie 9:1 Perła Dwornia zobacz ›
2013-09-15 Unia II Krzywda 3:3 ULKS Dębowica relacja ›
2013-09-08 Perła Dwornia 4:3 Unia II Krzywda relacja ›
2013-09-08 Jetro Wóldom 2:3 Bad Boys Zastawie zobacz ›
2013-09-08 WKS Wólka Świątkowa 6:0 Armaty Stoczek Łukowski zobacz ›
2013-09-08 Sokół Krynka 0:4 GLKS Stanin zobacz ›
2013-09-08 Orzeł Zalesie 1:4 Orlęta Gołaszyn zobacz ›
2013-09-08 ULKS Dębowica 0:1 Bór Dąbie zobacz ›
2013-09-01 Orlęta Gołaszyn 2:1 Bór Dąbie zobacz ›
2013-09-01 GLKS Stanin 3:0 Orzeł Zalesie zobacz ›
2013-09-01 Armaty Stoczek Łukowski 2:0 Sokół Krynka zobacz ›
2013-09-01 Bad Boys Zastawie 0:1 WKS Wólka Świątkowa zobacz ›
2013-09-01 Jetro Wóldom 4:1 Unia II Krzywda zobacz ›
2013-09-01 Perła Dwornia 1:2 ULKS Dębowica zobacz ›

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2013-08-15 Unia II Krzywda 2:8 Sokół Adamów relacja ›
---  2013-08-11 Unia II Krzywda 5:2 GLKS Stanin relacja ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2013-07-31 Unia II Krzywda 2:3 GKS Tygrys Huta Mińska zobacz ›

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Kalendarium

19

08-2017

sobota

20

08-2017

niedziela

21

08-2017

pon.

22

08-2017

wtorek

23

08-2017

środa

24

08-2017

czwartek

25

08-2017

piątek

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
ULKS Dębowica 0:4 WKS Wólka Świątkowa
Jetro Wóldom 3:1 Sokół Krynka
Perła Dwornia 3:0 Orzeł Zalesie
Unia II Krzywda 1:0 Bór Dąbie
Bad Boys Zastawie 6:2 Orlęta Gołaszyn
Armaty Stoczek Łukowski 0:1 GLKS Stanin

Statystyki drużyny