LKS Unia Krzywda - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Losowa galeria

LKS "UNIA" Krzywda vs. LKS "DWERNICKI" Stoczek Łukowski
Ładowanie...

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
GLKS Stanin - ULKS Dębowica
Orlęta Gołaszyn - Armaty Stoczek Łukowski
Bór Dąbie - Bad Boys Zastawie
Orzeł Zalesie - Unia II Krzywda
Sokół Krynka - Perła Dwornia
Jetro Wóldom - WKS Wólka Świątkowa

Ostatnie spotkanie

Unia II KrzywdaBór Dąbie
Unia II Krzywda 1:0 Bór Dąbie
2013-10-20, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 38, wczoraj: 5
ogółem: 86 590

statystyki szczegółowe

Tabela

Wszystkie spotkania

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
plus 8 20 6 2 0 19 - 5 +14
2.
herb
minus 8 18 6 0 2 19 - 10 +9
3.
herb
bz 8 16 5 1 2 17 - 12 +5
4.
herb
bz 8 15 5 0 3 25 - 10 +15
5.
herb
bz 8 15 5 0 3 26 - 17 +9
6.
herb
bz 8 13 4 1 3 22 - 13 +9
7.
herb
bz 7 10 3 1 3 11 - 11 0
8.
bz 8 9 3 0 5 23 - 18 +5
9.
herb
plus 8 8 2 2 4 15 - 22 -7
10.
herb
plus 8 7 2 1 5 10 - 24 -14
11.
herb
minus 8 6 2 0 6 8 - 19 -11
12.
herb
bz 7 0 0 0 7 3 - 37 -34

Spotkania u siebie

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
4 12 4 0 0 12 - 3 +9
2.
herb
5 12 4 0 1 14 - 6 +8
3.
herb
3 9 3 0 0 21 - 4 +17
4.
herb
4 9 3 0 1 6 - 3 +3
5.
herb
4 8 2 2 0 10 - 8 +2
6.
herb
5 7 2 1 2 11 - 8 +3
7.
herb
5 7 2 1 2 8 - 8 0
8.
herb
3 6 2 0 1 14 - 4 +10
9.
5 6 2 0 3 15 - 9 +6
10.
herb
3 3 1 0 2 3 - 5 -2
11.
herb
3 3 1 0 2 3 - 6 -3
12.
herb
3 0 0 0 3 3 - 14 -11

Spotkania wyjazdowe

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
4 9 3 0 1 13 - 7 +6
2.
herb
5 9 3 0 2 12 - 13 -1
3.
herb
4 8 2 2 0 7 - 2 +5
4.
herb
4 7 2 1 1 8 - 6 +2
5.
herb
3 6 2 0 1 11 - 5 +6
6.
herb
5 6 2 0 3 4 - 6 -2
7.
herb
3 4 1 1 1 3 - 6 -3
8.
3 3 1 0 2 8 - 9 -1
9.
herb
5 3 1 0 4 5 - 13 -8
10.
herb
4 0 0 0 4 5 - 14 -9
11.
herb
3 0 0 0 3 2 - 16 -14
12.
herb
4 0 0 0 4 0 - 23 -23

Tabela - runda jesienna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. GLKS StaninGLKS Stanin 8 20 6 2 0 19 - 5 +14
2. Orlęta GołaszynOrlęta Gołaszyn 8 18 6 0 2 19 - 10 +9
3. Armaty Stoczek ŁukowskiArmaty Stoczek Łukowski 8 16 5 1 2 17 - 12 +5
4. Bór DąbieBór Dąbie 8 15 5 0 3 25 - 10 +15
5. WKS Wólka ŚwiątkowaWKS Wólka Świątkowa 8 15 5 0 3 26 - 17 +9
6. Jetro WóldomJetro Wóldom 8 13 4 1 3 22 - 13 +9
7. ULKS DębowicaULKS Dębowica 7 10 3 1 3 11 - 11 0
8. Bad Boys ZastawieBad Boys Zastawie 8 9 3 0 5 23 - 18 +5
9. Unia II KrzywdaUnia II Krzywda 8 8 2 2 4 15 - 22 -7
10. Perła DworniaPerła Dwornia 8 7 2 1 5 10 - 24 -14
11. Sokół KrynkaSokół Krynka 8 6 2 0 6 8 - 19 -11
12. Orzeł ZalesieOrzeł Zalesie 7 0 0 0 7 3 - 37 -34

Tabela - runda wiosenna

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1. Unia II KrzywdaUnia II Krzywda 0 0 0 0 0 0 - 0 0
2. WKS Wólka ŚwiątkowaWKS Wólka Świątkowa 0 0 0 0 0 0 - 0 0
3. ULKS DębowicaULKS Dębowica 0 0 0 0 0 0 - 0 0
4. Armaty Stoczek ŁukowskiArmaty Stoczek Łukowski 0 0 0 0 0 0 - 0 0
5. Orzeł ZalesieOrzeł Zalesie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
6. Orlęta GołaszynOrlęta Gołaszyn 0 0 0 0 0 0 - 0 0
7. Sokół KrynkaSokół Krynka 0 0 0 0 0 0 - 0 0
8. Bór DąbieBór Dąbie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
9. Bad Boys ZastawieBad Boys Zastawie 0 0 0 0 0 0 - 0 0
10. Jetro WóldomJetro Wóldom 0 0 0 0 0 0 - 0 0
11. GLKS StaninGLKS Stanin 0 0 0 0 0 0 - 0 0
12. Perła DworniaPerła Dwornia 0 0 0 0 0 0 - 0 0

Tabela ligowa - zestawienie

Drużyna123456789101112
1. Unia II Krzywda XXX 1:1 - 5:41:0 - - - - 3:3 - -
2. GLKS Stanin - XXX - 2:1 - - - 3:0 - - 4:23:0
3. Jetro Wóldom4:11:1 XXX 2:31:23:1 - - - - - -
4. Bad Boys Zastawie - - - XXX - - 6:2 - 0:30:20:19:1
5. Bór Dąbie - - - - XXX - - 9:0 - - 8:34:1
6. Sokół Krynka - 0:4 - - 2:0 XXX - - - - 1:2 -
7. Orlęta Gołaszyn1:0 - 0:2 - 2:13:0 XXX - - - - -
8. Orzeł Zalesie - - 0:6 - - 2:41:4 XXX - - - -
9. Armaty Stoczek Łukowski5:10:15:3 - - 2:0 - - XXX 2:1 - -
10. ULKS Dębowica - - - - 0:13:0 - - - XXX 0:4 -
11. WKS Wólka Świątkowa - - - - - - 0:48:06:0 - XXX -
12. Perła Dwornia4:3 - - - - - 0:33:00:01:2 - XXX

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

30

10-2017

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
ULKS Dębowica 0:4 WKS Wólka Świątkowa
Jetro Wóldom 3:1 Sokół Krynka
Perła Dwornia 3:0 Orzeł Zalesie
Unia II Krzywda 1:0 Bór Dąbie
Bad Boys Zastawie 6:2 Orlęta Gołaszyn
Armaty Stoczek Łukowski 0:1 GLKS Stanin

Statystyki drużyny