LKS Unia Krzywda - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Losowa galeria

LKS "UNIA" Krzywda vs. LKS "DWERNICKI" Stoczek Łukowski
Ładowanie...

Logowanie

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 9
GLKS Stanin - ULKS Dębowica
Orlęta Gołaszyn - Armaty Stoczek Łukowski
Bór Dąbie - Bad Boys Zastawie
Orzeł Zalesie - Unia II Krzywda
Sokół Krynka - Perła Dwornia
Jetro Wóldom - WKS Wólka Świątkowa

Ostatnie spotkanie

Unia II KrzywdaBór Dąbie
Unia II Krzywda 1:0 Bór Dąbie
2013-10-20, 12:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 13, wczoraj: 5
ogółem: 86 565

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Bartosz Beczek bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
2. Dawid Osial obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Sebastian Mrozowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
4. Daniel Strzyżewski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
5. Bartosz Mioduchowski obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
6. Radosław Cieślak obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Albert Strzyżewski obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
8. Kornel Sadowski obrońca/pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
9. Grzegorz Piszcz pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
10. Przemysław Świerczewski pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
11. Marcin Piszcz pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
12. Jakub Matacz pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
13. Dawid Rosłoń pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
14. Emil Cienkowski pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
15. Patryk Kazana pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
16. Damian Nankiewicz napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0

Reklama

Zegar

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Tabela ligowa

Kalendarium

24

10-2017

wtorek

25

10-2017

środa

26

10-2017

czwartek

27

10-2017

piątek

28

10-2017

sobota

29

10-2017

niedziela

30

10-2017

pon.

Wyniki

Ostatnia kolejka 8
ULKS Dębowica 0:4 WKS Wólka Świątkowa
Jetro Wóldom 3:1 Sokół Krynka
Perła Dwornia 3:0 Orzeł Zalesie
Unia II Krzywda 1:0 Bór Dąbie
Bad Boys Zastawie 6:2 Orlęta Gołaszyn
Armaty Stoczek Łukowski 0:1 GLKS Stanin

Statystyki drużyny